среда, 18 апреля 2018 г.

Гарне здоров’я – гарне життя

Правильне харчування, активний відпочинок, спорт, відмова від шкідливих звичок – це не лише основні складові здоров’я людини, а й сучасний тренд. Все більше молодих людей долучається до здорового способу життя. Бібліотекарі філії №19 присвятили популярній темі шкідливих звичок день інформації «Геть паління! Ми здорове покоління!».
Протягом дня у книгозбірні пройшли різноманітні заходи як для дітей, так і для дорослих. Найменші читачі (вихованці ДНЗ №62) переглянули лялькову виставу «Рецепт від нудьги», яку бібліотекарі самостійно склали та розіграли. На молодшому абонементі відбулася презентація тематичної полички «Абетка безпеки від бібліотеки».
Для учнів 7-11 класів працівники книгозбірні підготували інформаційний стенд «Ні палінню!», інформіну «Вміст цигарки» та перегляд відеороликів  про шкідливі звички.  Також бібліотекарі розповіли про найвідоміші міфи щодо пасивного паління під час бесіди «Активне та пасивне куріння». Надзвичайно продуктивною стала рольова гра «Як сказати «Ні!», в якій підліткам пропонували різноманітні ситуації, пов’язані зі спокусою випалити першу цигарку, випити алкоголю чи спробувати наркотики.
Усім читачам, які взяли участь у дні інформації, були подаровані пам’ятки «Складові твого здоров’я», в яких можна ознайомитися із основними принципами здорового способу життя.
Комментариев нет:

Отправить комментарий