четверг, 20 сентября 2018 г.

Бібліотека для вихователів: грані співпраці
Співпраця бібліотекарів дитячої бібліотеки №19 з ДНЗ №67 «Дельфін» розпочалася 7 років і триває нині.
Вихователі – активні користувачі Читального залу бібліотеки, вони весь час друкують конспекти занять  та консультації для батьків, роздруковують фотографії, знайомляться з досвідом колег.
Багато спільних проектів нам вдалося реалізувати за активної підтримки вихователів та керівників садочка.
В рамках обласної акції «Читай, я буду слухати!», мета якої реклама книги та читання,  малюки днз №62 зустрічали  незвичних героїв – Супермена та Бетмена. Улюблені супергерої читали повчальні вірші «Безпека малят» та «Це малятам треба знати!», закріплювали знання дітей під час ігор «Вулиця», «Пішоходи». А хвилинки релаксації були наповнені музикою та творчістю. Маленькі художники малювали дорожні знаки, перехрестя та кольори світлофора, охоче відповідали на загадки знайомих героїв.
Під час тижня безпеки життєдіяльності ми запросили малюків на  лялькову виставу  «Рецепт від нудьги». Вони познайомилися з дивними лікарями: Лежибоком та Скаліозом, Мікробіусом та Злокулістом закріпили правили гігієни та ділилися власними рецептами здоров’я.
У листопаді проходить тиждень української писемності, під час якого діти традиційно відвідують бібліотеку, знайомляться з сучасними книжками та дитячими авторами, переглядають українські мультфільми. 
Традиційно 1 Червня біля стін бібліотеки розгортається казкове дійство, у якому активну участь беруть вихованці садочка №67.  У минулому році - Танцювальна вечірка на честь Короля савани, якого обирали серед жителів Африки.
Гепарди, павичі, макаки, тигри, фламінго, змії та скорпіони, папуги та метелики змагалися за титул «Короля савани».  Ось одна з головних ролей дісталась і  вихованцям групи №10 – кіт та невгамовні мишенята.  Усі учасники ретельно готувалася і хвилювалися, вигадувала оригінальні костюми та презентацію.
Унікальну масштабну «АвтоМотоВело» гру організували бібліотекарі разом з патрульною поліцією Кропивницького.
Минулого літа на майданчику біля бібліотеки з’явилося Автомістечко.
Ми запропонували дітям продемонструвати свої знання правил дорожнього руху на практиці від імені «пішоходів» та «водіїв» на умовному перехресті, яке регулював справжній поліцейський. Водіїв зіграли діти на велосипедах, роликах, скейтах, а  роль пішоходів дісталася вихованцям ДНЗ №67. Діти впевнено переходили перехрестя за сигналами світлофора та знаками регулювальника.
Майже півтори сотні дітей в ігровій формі закріпили правила дорожнього руху. Поліцейські відмітили, що вперше брали участь в такій унікальній та масштабній повчальній грі, аналогів якої в місті ще не було.
Велика подяка за креативність, творчість, допомогу та співпрацю колективу однодумців та професіоналів, які люблять дітей і свою справу.Комментариев нет:

Отправить комментарий