суббота, 17 января 2015 г.

Я хочу правді бути вічним другомНа початку січня Україна відзначає пам’ятну дату для української літератури – 80-річчя від дня народження Василя Симоненка – «витязя молодої поезії шістдесятництва».
Бібліотекарі філії №19 разом з молодими кіровоградськими поетами провели поетичний акорд «У маленьких очах відкривається світ», долучившись до участі в національному проекті «Україна читає дітям».  Юні читачі ближче познайомились з життєвим та творчим шляхом видатного українського поета, переглянувши біографічну відеодовідку «Гра долі. Василь Симоненко» та прослухавши живий голос поета «Задивляюсь у твої зіниці».
Талановиті поети нашого міста Кирило Поліщук, Артем Луценко та Сергій Цигульський декламували вірші В. Симоненка. Оля Алєксєєнко виконала пісню «Ображайся на мене, як хочеш» відомого українського гурту «Сестри Тельнюк» під акомпанемент гітари. А Кирило Поліщук поклав на музику вірші «Осінній вечір морозом дихав…» та «У душі моїй…». Завершальним символічним акордом стала пісня «Ти знаєш, що ти людина», у виконанні всіх присутніх на заході гостей.
Комментариев нет:

Отправить комментарий