среда, 3 июня 2015 г.

Турнір у Шаховому КоролівствіГрандіозна шахова феєрія зібрала близько 400-т маленьких та дорослих читачів біля стін бібліотеки-філії №19 Кіровоградської МЦБС, щоб вирішити суперечку двох королівств – білого та чорного. Творчі бібліотекарі зіграли Білу та Чорну Королев, а шахових фігур – юні читачі, які й змагалися між собою в різноманітних амплуа в танцювальному, пісенному, акробатичному та артистичному турах. Свято відкривав аматорський хореографічний колектив «Діти сонця» (керівник – Олександра Порошенко) композицією «Маленька Країна».
Феєричний вихід Королев супроводжували піддані – пішаки, офіцери, тури та інші шахові фігури, після чого розгорнулося казкове змагання.
Захищали в пісенному турі свої королівства Христина Дула від іменні Чорної Королеви та Оля Алєксєєнко від Білого Королівства. Підтримати чорно-білі кольори у танцювальному турі прийшли вихованці садочка №62 та №67, які виконали хореографічні номери «Грація» та «Кольорове літо».
Затамувавши подих, глядачі спостерігали за виступами жонглера – Марії Корнілової, яка з легкістю підкорювала м’ячі, кільця, палиці та обручі, а довершені акробатичні трюки продемонструвала гімнастка – Кіра Полюхович. Родзинкою свята стало неперевершене шахове дефіле від «відомих кутюр’є» Чорного та Білого Королівств в елегантних сукнях із незвичних матеріалів.
Чорно-біле шахове оформлення було витримано досконало – від намальованої на асфальті величезної дошки до найменших деталей в одязі шахових фігур.
Завершився турнір єднанням двох Королівств та пригощанням всіх присутніх солодощами від депутата міської ради – Лариси Онул, яка з радістю завітала на свято.

Комментариев нет:

Отправить комментарий