четверг, 15 июня 2017 г.

Автомісто біля бібліотеки

Унікальну масштабну «АвтоМотоВело» гру організували бібліотекарі філії №19 разом з патрульною поліцією Кропивницького. Метою заходу було навчити дітей правилам дорожнього руху не лише теоретично, а й на практиці. Учасники мали змогу показати свої знання ПДР від імені пішоходів та «водіїв» на умовному перехресті, яке регулював справжній поліцейський. Також на ігровому автополі працювало шість світлофорів, які додавали складності грі.
Учасники заздалегідь готувались до заходу: вивчали правила поведінки на дорозі, повторювали сигнали світлофора та як має себе поводити пішохід. А найголовніше – дізналися від лейтенанта поліції – Сергія Ткаченка про сигнали регулювальника та навчилися переходити дорогу на перехресті за його вказівками.
На автополі зібралися велосипедисти, ролери, скейтери, загалом більше 50-ти «водіїв». Ролі пішоходів дісталися вихованцям ДНЗ №67 та №62. Періодично на «дорожню частину» виїжджали пожежники та швидка допомога, завдання яких було навчити дітей звертати увагу на спеціальну техніку, яка прямує на терміновий виклик. Порушників правил дорожнього руху затримували, а символічний штраф виписувала лейтенант поліції Оксана Білоброва.

Майже півтори сотні дітей та дорослих в ігровій формі закріпили такі важливі для безпеки життя правила дорожнього руху. Поліцейські відмітили, що вперше брали участь в такій унікальній та масштабній повчальній грі, аналогів якої в місті ще не було.

Комментариев нет:

Отправить комментарий