среда, 16 августа 2017 г.

Єдиний мій, коханий рідний краю!Мальовнича, щедра та багата земля українська, країна дивних краєвидів та вишуканої вроди, яку ми за щоденними турботами не помічаємо. Шукаємо красу за кордоном, не знаючи про існування власних екзотичних куточків. Поруч з нами знаходиться прекрасне, унікальне, святе, історичне надбання наших предків.
Любов до Батьківщини завжди починається з почуття любові до рідної природи та землі, де народився, – це основний лейтмотив заходу, який відбувся у бібліотеці-філії №19.
Цього разу читачів чекав захопливий відеокруїз унікальними та дивовижними місцями України «Моя найкраща в світі сторона – чарівна неповторна Україна!». Діти здійснили он-лайн мандрівку до «Семи чудес України», а саме: заповідник «Хортиця», парк «Софіївка», Києво-Печерську лавру, Херсонес Таврійський. Дивувалися унікальними краєвидами, які створила природа з піску, каменю, води та дерев – Олешківська пустеля, Дністровський каньйон, тунель кохання, водоспад Шипіт, долина нарцисів та інші.
Найбільше емоцій та схвальних відгуків у дітей викликав співучий фонтан у Вінниці. Під час заходу усі одностайно стверджували, що Україна – країна дивних фантастичних краєвидів, якими варто пишатися. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий