четверг, 11 января 2018 г.

Веселка творчості: підводимо підсумки 2017-го

Бібліотека-філія №19 – яскрава зірка, яка живе своїм незвичним, колоритним життям. Тут панує дитячий сміх та веселий гомін, вона весь час змінюється, тому що змінюється світ. Зараз це сучасний центр інформації для дітей, який діє у великому мікрорайоні. Змінюються й бібліотекарі, володарі книжкових полиць та каталогів, сьогодні вони − аніматори, психологи, режисери, комп'ютерні віртуози, дипломовані спеціалісти…
Про що мріяли і які власні цікаві проекти втілили бібліотекарі філії у 2017 році, прозвітувала завідуюча Олена Більченко перед громадою. Найяскравішими подіями минулого року стали: Сафарі-денс-party, відеомарафон «Один вечір» та авто-мото-велогра, які зібрали біля стін бібліотеки більше 600 глядачів. Аналогів масштабної автогри, яку розіграли поліцейські та бібліотекарі для дітей ще не було у місті Кропивницькому. До втілення креативних бібліотечних заходів додалося багато партнерів у 2017 році – знані хореографічні колективи та школи міста «Надія», «Конвалія», «Карамель», «Mix of steps». Відеомарафон «Один вечір» об’єднав поетів та перекладачів, які зробили унікальний переклад вірша Є.Маланюка на англійську, німецьку, білоруську мови, чого до нас це не робив ніхто.
У БІБЛІОцентрі, який працював у книгозбірні у вересні, можна було пройти «діагностування» та отримати кваліфіковану консультацію у бібліотекарів-«терапевтів». Отримати потрібні бібліоліки, мікстури та вітаміни можна було прямо тут у провідних бібліотекарів-«фармацевтів». А лікувальні новинки вони презентували на стенді «Література як мікстура».
Творча діяльність дитячої книгозбірні добре знана в інформаційному просторі. Так, у 2017 році електронні ЗМІ надрукували 77 статей, відзнято 3 сюжети місцевим телеканалом, на шпальтах місцевих періодичних видань надруковано14 статей, вийшло в ефір на обласному радіо «Скіфія-центр» 10 новин про бібліотечні акції та історії успіхів читачів.
Важливі перемоги здобули читачі філії, які отримали звання «Кращий читач м. Кропивницький» серед 6-х класів та 2-е призове місце серед 7-х класів. На міському конкурсі «Один день з життя бібліотеки» серед 20 бібліотек системи фотоколаж працівників філії №19 «Сафарі dance party» отримав 3-є призове місце.
Бібліотека живе повноцінним, насиченим життям. Її креативна, активна, злагоджена робота постійно переконує користувачів, що філія №19 ‒ це цікаво, актуально, корисно та сучасно!

Комментариев нет:

Отправить комментарий