среда, 31 мая 2017 г.

Дорожня абетка

Найдорожчий скарб людини – це її життя та здоров’я. Необережність на вулиці часто призводить до втрати не тільки здоров’я, а й навіть життя. 
Як поводитися на проїжджій частині, для чого служать знаки та хто вигадав «дорожню» мову дізнавалися учні 3-Б класу школи-гімназії №31 на уроці Світлофора Моргайка, який провели бібліотекарі філії №19. 
Школярі переглянули добірку повчальних відеофільмів та мультфільмів «Дорожня азбука міста», «Шлях до школи: вулиця». Змагалися у вікторині «Їдь тихо – обминеш лихо», обговорювали нестандартні та небезпечні ситуації, які виникають на дорозі, обирали шляхи їх подолання. Викликала багато сміху та веселощів гра-пантоміма «Дорожні знаки», гравці повинні були зіграти попереджувальні та заборонні знаки, а глядачі – впізнати їх та пояснити, які повідомлення вони передають учасникам руху. «Дозволено, заборонено!» інтерактивна гра, яка закріпила набуті знання під час уроку. А розмірковуючи  «Що таке безпека життя?»,  вони одноголосно погодилися −  "Безпека на дорозі − безпека життя!".

Комментариев нет:

Отправить комментарий